Malachit jest autorską pracownią specjalizującą się w projektowaniu wnętrz lokali medycznych, gabinetów stomatologicznych oraz gabinetów medycyny estetycznej.

© MALACHIT. ALL RIGHTS RESERVED.

BLOG

Malachit wnętrza - projektowanie lokali komercyjnych oraz zdalnie wnętrz prywatnych
MALACHIT wnętrza - autorska pracownia architektury wnętrz

Jedną ze specjalizacji projektowej naszej autorskiej pracowni architektury wnętrz jest projektowanie gabinetów stomatologicznych.

Podczas projektowania wnętrz lokali medycznych bardzo ważne jest umiejętne łączenie estetycznych upodobań inwestora z funkcjonalnością oraz wymogami prawnym w tym SANEPIDU.

Projektowanie gabinetów stomatologicznych oznacza zawsze tworzenie wnętrz z myślą o osobach, które będą w nich spędzać czas. Pod względem estetyki i funkcjonalności zadbać należy zwłaszcza o dobre poczucie i wyciszenie pacjentów, dla których wizyta u stomatologa może się wiązać ze stresem, oraz o wygodę lekarzy i innych osób pracujących w danym pomieszczeniu.

Duży nacisk należy położyć na to, by projektowane wnętrze było przyjazne i komfortowe dla osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Lokale projektujemy tak, by były zawsze zindywidualizowane i oryginalne. Możemy to zapewnić, ponieważ tworzymy w tym samym czasie maksymalnie jeden lub dwa różne projekty. Dzięki temu jesteśmy dyspozycyjni dla każdego inwestora, z którym współpracujemy.

 

Zapraszamy do współpracy.

Niezależnie od tego, czy potrzebny jest układ funkcjonalny (ułożenie ścian i mebli) projekt koncepcyjny czy pełen projekt wnętrz, projektowanie gabinetów stomatologicznych jest naszą specjalizacją projektową, której lubimy stawiać czoło.

 

 

W celu poznania szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu:

 

+48 739 902 797

 

 pracownia@malachitwnetrza.pl

projektowanie gabinetów stomatologicznych MALACHIT wnętrza

PRACE W TOKU

(zmiana witryny i domeny - więcej informacji wkrótce)