Dlaczego warto z nami współpracować?

 

 

 

Nie jesteśmy fabryką wnętrz tworzącą projekty taśmowo. Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem i świeżym pomysłem. Tworzymy wnętrza z sercem, skupiając się na rzeczywistych potrzebach inwestora, jednocześnie pamiętając o funkcjonalności oraz różnych w zależności od charakteru lokalu przepisach prawnych i wymaganiach między innymi SANEPIDU.

 

 

Dyspozycyjność. W czasie współpracy jesteśmy do dyspozycji inwestora nawet w weekendy. Zapewniamy nielimitowany kontakt doradczy, telefoniczny i mailowy oraz spotkania nieograniczane czasowo według indywidualnych potrzeb klienta.

 

 

Jakość. Selektywnie wybieramy najlepszą jakość, nawiązaliśmy i ciągle poszerzamy współprace z najlepszymi przedstawicielami, hurtowniami i sklepami. Dbamy również o to, by wszystkie produkty i materiały spełniały normy i przepisy tak ważne przy projektowaniu lokali medycznych.

 

 

Przyjemna atmosfera i oszczędność czasu. Klienci nie muszą fatygować się do naszej pracowni, gdyż to my wychodzimy z pracowni do klientów z katalogami, wzornikami i całym sprzętem spotykając się w dogodnym dla obu stron miejscu (zwykle w miejscu omawianej inwestycji klienta). Dzięki temu możemy nie tylko przeprowadzić wywiad z klientem, poznając jego potrzeby, ale również zobaczyć otoczenie oraz poczuć atmosferę i klimat projektowanego miejsca.

 

 

Inwentaryzacja i rysunki techniczne. Przeprowadzamy rzeczywisty pomiar pomieszczeń. Nie opieramy się jedynie na dostarczanych nam rzutach. Dokładnie wszystko mierzymy, by projekt był idealnie skrojony do istniejącego pomieszczenia. Umożliwia nam to również przygotowanie rysunków technicznych dla ekip budowlanych. Wszystko staje się zrozumiałe i czytelne.

Nasza pracownia zdobywa co roku wyróżnienia w plebiscytach

m.in.:

Wyróżnienie- MALACHIT- autorska pracownia architektury wnętrz

Wyróżnienia

MALACHIT wnętrza - autorska pracownia architektury wnętrz

Jesteśmy autorską pracownią,

której specjalnością jest projektowanie lokali medycznych.

Naszą perełką są zwłaszcza gabinety lekarskie takie jak gabinety stomatologiczne, okulistyczne oraz gabinety medycyny estetycznej.

Jako pracownia autorska odznaczamy się w tworzeniu wnętrz unikatowych i niecodziennych o niepowtarzalnej atmosferze i przemyślanej funkcjonalności.

Umożliwia to lokalom naszych inwestorów wyróżnić się niebanalnością na rynku w branży.

 

Zależy nam na tym, by lokale medyczne stały się przyjaznym środowiskiem, w którym wnętrza relaksują i uspokajają, a jednocześnie są funkcjonalne i wygodne do wykonywania pracy.

 Naszą misją jest upiększenie świata klinik i gabinetów medycznych ułatwiając pracę lekarzom i umilając pobyt pacjentom.

 

 

Zapraszamy do współpracy

mgr Bargańska Sandra

 

MALACHIT wnętrza - autorska pracownia architektury wnętrz - architekt wnętrz Sandra Bargańska

Umiejętne łączenie wymagań prawnych, estetyki oraz funkcjonalności we wnętrzach gabinetów i klinik są wyzwaniem, któremu lubimy stawiać czoło.

Tworzenie projektów wnętrz dla lokali komercyjnych jest znacznie bardziej wymagające od projektów prywatnych.

Do każdego rodzaju lokalu podejść trzeba indywidualnie nie tylko ze względu na estetyczne upodobania inwestora, ale przede wszystkim na klientów/ pacjentów (również osoby niepełnosprawne), którzy będą korzystać z lokalu, jednocześnie pamiętając o funkcjonalności gabinetów i klinik oraz różnych w zależności od charakteru lokalu przepisach prawnych i wymaganiach między innymi SANEPIDU.

 

 

 

 

Nasze specjalizacje projektowe:

GABINETY

MEDYCZNE, MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Malachit jest autorską pracownią specjalizującą się w projektowaniu wnętrz lokali medycznych takich jak projektowanie gabinetów stomatologicznych, okulistycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej.

© MALACHIT. ALL RIGHTS RESERVED.

BLOG

Malachit wnętrza - projektowanie lokali komercyjnych oraz zdalnie wnętrz prywatnych