Jesteśmy młodą, autorską pracownią która powstała z zamiłowania do pięknych wnętrz. Malachit to jednak nie tylko estetyczny design i funkcjonalność. Najważniejszy jest dla nas komfort klienta, dlatego wnętrza projektujemy tak aby odzwierciedlały indywidualny charakter oraz styl inwestora. W naszej ofercie posiadamy zarówno projektowanie koncepcyjne, idealne dla osób które potrzebują ogólnego pomysłu na nowe wnętrze,  jak i pełne projekty oraz szereg pomocnych, dodatkowych usług. 

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy

mgr Bargańska Sandra

 

MALACHIT wnętrza - autorska pracownia architektury wnętrz - architekt wnętrz Sandra Bargańska

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

 

 

Nie jesteśmy fabryką wnętrz tworzącą projekty taśmowo. Jako młoda pracownia do każdego projektu podchodzimy z podwójnym zaangażowaniem i świeżym pomysłem. Tworzymy wnętrza z sercem skupiając się na rzeczywistych potrzebach klienta.

 

 

Dyspozycyjność. Specjalnie dla zapracowanych klientów pracujemy w soboty, a w czasie współpracy jesteśmy do dyspozycji klienta. Zapewniamy również nielimitowany kontakt doradczy, telefoniczny i mailowy oraz spotkania nie ograniczane czasowo według indywidualnych potrzeb klienta.

 

 

Oszczędność budżetu oraz jakość. Dbając o budżet oraz selektywnie wybierając najlepszą jakość, nawiązaliśmy i ciągle poszerzamy współprace z najlepszymi przedstawicielami, hurtowniami i sklepami zdobywając u nich rabaty dla naszych klientów. Dbamy również o to, by uzupełniać zbiory naszych wzorników i próbników.

 

 

Przyjemna atmosfera i oszczędność czasu. Klienci nie muszą fatygować się do naszej pracowni, gdyż to my wychodzimy z pracowni do klientów z katalogami, wzornikami i całym sprzętem spotykając się w dogodnym dla obu stron miejscu (zwykle w miejscu omawianej inwestycji klienta) Dzięki temu możemy nie tylko przeprowadzić wywiad z klientem poznając jego potrzeby, ale również zobaczyć otoczenie oraz poczuć atmosferę i klimat projektowanego miejsca.

 

 

Inwentaryzacja i rysunki techniczne. Przeprowadzamy rzeczywisty pomiar pomieszczeń. Nie opieramy się jedynie na dostarczanych nam rzutach. Dokładnie wszystko mierzymy by projekt był idealnie skrojony do istniejącego pomieszczenia. Umożliwia nam to również przygotowanie rysunków technicznych dla ekip budowlanych. Wszystko staje się zrozumiałe i czytelne.

Malachit, jest autorską pracownią zajmująca się architekturą wnętrz od projektów koncepcyjnych po pełne projekty wykonawcze.

© MALACHIT. ALL RIGHTS RESERVED.

BLOG