Malachit jest autorską pracownią specjalizującą się w projektowaniu wnętrz lokali medycznych, gabinetów stomatologicznych oraz gabinetów medycyny estetycznej.

© MALACHIT. ALL RIGHTS RESERVED.

BLOG

Malachit wnętrza - projektowanie lokali komercyjnych oraz zdalnie wnętrz prywatnych

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

 

Projektowanie pod drugiego człowieka. Projektujemy tak, by wnętrza były przyjazne, a w przypadku lokali medycznych by uspokajały i relaksowały, pozwalając pozbyć się stresu pacjentom, a dla personelu były miłym miejscem pracy. Staramy się wczuć w rolę osób, które będą przebywać w projektowanych pomieszczeniach, zrozumieć ich potrzeby, oczekiwania oraz wykryć problemy, jakie może dane wnętrze stwarzać. Duży nacisk podczas projektowania przywiązujemy do tego, by lokale były przystosowane do osób z różnymi niepełnosprawnościami. Staramy się przewidzieć każda przeszkodę i dyskomfort, sprawiając by pobyt w projektowanej przez nas inwestycji był przyjemny dla każdego.

 

 

Poczucie bezpieczeństwa. Skupiamy się na rzeczywistych potrzebach inwestora. Łączymy estetykę z funkcjonalnością, zarazem pamiętając o bezpieczeństwie i różnych w zależności od charakteru lokalu przepisach prawnych i wymaganiach między innymi SANEPIDUInformujemy inwestorów na bieżąco podczas każdego etapu naszej pracy projektowej, jakie kroki i w jaki sposób należy podjąć, byśmy z sukcesem mogli ukończyć prace nad projektem. Współpracując z rożnymi producentami i specjalistami, jesteśmy w stanie pomoc inwestorom wybrać dla nich najlepsze rozwiązania.

 

 

Wspieramy polskie firmy. Selektywnie wybieramy najlepszą jakość i współpracę z firmami wyspecjalizowanymi w branży medycznej. Dbamy o to, by wszystkie produkty i materiały spełniały normy i przepisy tak ważne przy projektowaniu lokali medycznych. W miarę możliwości staramy się współpracować z polskimi producentami, twórcami i markami.

 

 

Dyspozycyjność. Inwestorów traktujemy z największą uwagą. Nie tworzymy więcej niż 1-2 projekty w tym samym czasie, zapewnia to całkowite skupienie się na projektowanym przez nas wnętrzu. W czasie współpracy jesteśmy do dyspozycji inwestora, zapewniając kontakt doradczy, telefoniczny lub mailowy oraz spotkania według indywidualnych potrzeb.

 

 

Spersonalizowanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem i świeżym pomysłem. Tworzymy wnętrza z sercem, dzięki czemu powstają lokale unikatowe z niepowtarzalną atmosferą.

 

 

Inwentaryzacja i rysunki techniczne. Przeprowadzamy rzeczywisty pomiar pomieszczeń. Nie opieramy się jedynie na dostarczanych nam rzutach. Dokładnie wszystko mierzymy, by projekt był idealnie skrojony do istniejącego pomieszczenia. Umożliwia nam to również przygotowanie rysunków technicznych dla ekip budowlanych. Wszystko staje się zrozumiałe i czytelne.

 

 

Przyjemna atmosfera i oszczędność czasu. Inwestorzy nie muszą fatygować się do naszej pracowni, gdyż to my wychodzimy im naprzeciw, zabierając katalogi, wzorniki i cały sprzęt. Spotykamy się w dogodnym dla obu stron miejscu (zwykle w miejscu omawianej inwestycji). Dzięki temu możemy nie tylko przeprowadzić wywiad z inwestorem, poznając jego potrzeby, ale również zobaczyć otoczenie oraz poczuć atmosferę i klimat projektowanego miejsca.

 

Nasza pracownia zdobywa co roku wyróżnienia w plebiscytach

m.in.:

Wyróżnienie- MALACHIT- autorska pracownia architektury wnętrz

Wyróżnienia

MALACHIT wnętrza - autorska pracownia architektury wnętrz

Jesteśmy autorską pracownią,

której specjalnością jest projektowanie lokali medycznych.

Naszą perełką są zwłaszcza gabinety lekarskie takie jak gabinety stomatologiczne, okulistyczne oraz gabinety medycyny estetycznej.

Jako pracownia autorska odznaczamy się w tworzeniu wnętrz unikatowych i niecodziennych o niepowtarzalnej atmosferze i przemyślanej funkcjonalności.

Umożliwia to lokalom naszych inwestorów wyróżnić się niebanalnością na rynku w branży.

 

Zależy nam na tym, by lokale medyczne stały się przyjaznym środowiskiem, w którym wnętrza relaksują i uspokajają, a jednocześnie są funkcjonalne i wygodne do wykonywania pracy.

 Naszą misją jest upiększenie świata klinik i gabinetów medycznych ułatwiając pracę lekarzom i umilając pobyt pacjentom.

 

 

Zapraszamy do współpracy

mgr Bargańska Sandra

 

MALACHIT wnętrza - autorska pracownia architektury wnętrz - architekt wnętrz Sandra Bargańska

Umiejętne łączenie wymagań prawnych, estetyki oraz funkcjonalności we wnętrzach gabinetów i klinik są wyzwaniem, któremu lubimy stawiać czoło.

Tworzenie projektów wnętrz dla lokali medycznych jest znacznie bardziej wymagające od innych projektów komercyjnych.

Do każdego rodzaju lokalu podejść trzeba indywidualnie nie tylko ze względu na estetyczne upodobania inwestora, ale przede wszystkim na klientów/ pacjentów (również osoby niepełnosprawne), którzy będą korzystać z lokalu, jednocześnie pamiętając o funkcjonalności gabinetów i klinik oraz różnych w zależności od charakteru lokalu przepisach prawnych i wymaganiach między innymi SANEPIDU.

 

 

 

 

Nasze specjalizacje projektowe:

GABINETY

MEDYCZNE, MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

GABINETY STOMATOLOGICZNE